Forklift Aküsü

Forklift Aküsü

Forklift akü konusunda hizmet veren firmamız ile araçlarınızın aküleri ile ilgili her türlü işlem kısa sürede yerine getirilmektedir. Değişim ya da onarım başta olmak üzere her konuda firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bilindiği üzere akü forklift araçların en önemli donanımlarından biridir. Özellikle elektrikli araçlar için önem taşımaktadır.

Uzun süreli kullanım için tasarlanan aküler ile araçlarınız daha uzun kullanım sağlamaktadır. Büyük yüklerin taşınması için gerekli donanıma sahip forklift araçları için tasarlanmış aküler ile daha kolay kullanım sağlanmaktadır. Özellikle dar alanlarda aküler oldukça önem taşımaktadır. Çünkü sürekli ileri geri hareketi yaparak aküler oldukça zorlanmaktadır. Ancak firmamız bünyesinde satılan akülerin hepsi bu tür işlemler için tasarlanmıştır.

forklift-aku

Forklift Akü Satış

Firmamız dayanıklı ve sağlam ürün yelpazesiyle Forklift akü satış konusunda ilk akla gelen isim olmaktadır. Firmamızda üretilen ve satışa sunulan aküler en son teknoloji ile donatılmıştır. Güçlü kutup başları ve kolay şarj edilebilme özellikleriyle ağır çalışma şartları için geliştirilmiştir. Yüksek direnç gerektiren işlerinizde akülerimiz son derece dayanıklıdır.

 Ayrıca İş performansınızı en üst seviyeye çıkarması için tasarlanmıştır. Akülerimiz firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Yüksek çalışma verimliliği için yenilenmiş ve en modern biçimde geliştirilmiştir. Firmamız bünyesinde her forklift çeşidine uyumlu akü modellerimiz mevcuttur.

Forklift Akü Servis ve Yenileme

Aküler her türlü araç için önemli parçalardan biridir. Akülerin özelliklerini yitirmemesi için düzenli ve periyodik bakımlardan geçmeleri son derece mühimdir. Servislerimizde akülerin bakım ve temizliği yapılmakta ve Forklift akü servislerinde, gerekli görüldüğü yerde saf su ilavesi hücrelere enjekte edilmektedir. Böylelikle güçten düşen akülerin performansı yükseltilir. Servislerimizde akünün durumuna göre yetkili ve tecrübeli personellerimiz tarafından gerekli teknik müdahalelerde bulunulur. Servis işleminden sonra aküler yüksek performansla birlikte daha uzun ömürlü olmaktadır.


Yıllanmış ve kötü kullanıma maruz kalmış akülerin, gücünün ve performansının önemli ölçüde arttırılabilmesi için Forklift akü yenileme işlemi şarttır. Akünün üzerinde oluşan sülfatlaşma sonucunda aküler iş göremez hale gelirler. Bu durumdaki akülere yenileme işlemi uygulandığında akünün durumuna göre %100’e yakın bir kapasiteye yükseltme sonucu alınabilir.