Forklift Bakım

Forklift Bakımı

Forklift bakım konusu önemli ve dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Yüksek tonajlı yüklerin hatasız ve sorunsuz taşınması için forklift bakımlarının eksiksiz ve zamanında yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen ve geri dönüşü olmayan kazalar ve sorunlar yaşanabilir. Araçlarınızın bakımı için ise firmamız ile irtibata geçebilir ve tam bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Elektrikli ya da dizel her türlü forklift için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sadece motor kısmı değil, tüm aksam gerekli bakımdan geçirilmektedir. Özellikle yük kaldırma kısmı en çok dikkat edilen alanların başında gelmektedir. İş yerinde olası kazaların önüne geçmek için bireysel tedbirlerin yanında düzenli bakım da önem taşımaktadır.

Kiralık-Forklift-Fiyatları-A6

En Uygun Forklift Bakım

En uygun forklift bakım ile hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bakım hizmeti vermekteyiz. Sadece can güvenliği için değil, aynı zamanda mal ve mamul güvenliği için de çalışmaktayız. İş güvenliği kuralları gereği forklift çalışma prensiplerine uygun bakım ve gerektiğinde onarım işlemleri yapmaktayız.

 

Bakım çalışmasını yapan personellerimizin tamamı ehil ve uzman kimselerden oluşmaktadır. Bu kapsamda alınması gereken tüm eğitimler personellerimiz tarafından alınmaktadır. Ayrıca ilgili mevzuat kapsamında bakımlarda kullanılması gereken malzemeler ve teçhizat kullanılmaktadır. Tüm bu hususlar ve daha fazlası sizlere en iyiyi sunmak için firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Garantili Forklift Bakım

Forklift bakım ciddi bir konudur. Yapılacak ufak bir ihmal ciddi sonuçları beraberinden getirebilir. Yanında araca eklenmesi gereken ya da değişmesi gereken parça ya da ürünlerin kaliteli ve uygun olması gerekmektedir. Firmamız garantili forklift bakım hizmeti vermektedir. Kendine güvenen ve sürekli gelişen firmamız ile sizler de iletişime geçerek araçlarınızın kaliteli ve garantili şekilde bakımlarını yaptırabilirsiniz.

1 ile 10 ton arasında yük kaldırabilen forklift araçlarının bakımı can güvenliği başta olmak üzere mal güvenliği için de önem taşımaktadır. Araçların bakımları yüksek miktarda ürünün zayii olmaması için yapılmaktadır. Binlerce Lira kaybın önüne geçmek ve zamandan tasarruf etmek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Gerekli tüm işlemler sizler için alanında uzman personellerimiz tarafından yerine getirilecek ve araçlarınız bir sonraki bakıma kadar güven içinde kalacaktır.