Forklift Tamiri

Forklift Tamiri

Forklift tamir ve onarımı konusunda ilk akla gelen isim olan firmamız her türlü arıza için sizlere hizmet vermektedir. Elektrikli ya da akar yakıt ile çalışan her çeşit forklift için sizlere yardımcı olmaktayız. Mekanik ya da elektronik aksamda yaşanan sorunların kaynağını tespit ederek araçlarınızın eskisi kadar iyi çalışmasını garanti etmekteyiz.

 

Firmamız bünyesinde verilen tüm hizmetler garanti kapsamındadır. Yapılan onarım sonrasında kullanıcı kaynaklı olmayan tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bunun yanında değişmesi gereken tüm parçalar orijinalleri ile değiştirilmektedir. Bu sayede oluşacak sorunlar minimum seviyeye çekilmektedir.

forklift-tamiri

Yetkili Forklift Tamir

Forklift tamiri konusunda firmamız her konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Yetkili forklift tamir hususunda gerekli tüm işlemler yerine getirilmektedir. Personellerimizin tamamı alanında yetkin kişilerden oluşmaktadır. Tamir ve servis konusunda yetki belgesi olan personellerimiz sürekli olarak kendilerini geliştirmektedir. Dünya üzerinde yaşanan tüm gelişmeler anında takip edilmekte ve firmamıza entegre edilmektedir. Bu sayede araçlarınız her ne olursa olsun gerekli şekilde tamir edilmektedir.

Personellerimiz gerekli belgelere sahip şekilde hizmet vermektedirler. Bunun yanında hizmet içi eğitimler ile sürekli olarak kendilerini geliştirmektedirler. Ayrıca donanımların ve araçların tamamı son teknoloji ile donatılmış ürünlerden oluşmaktadır. Tamir konusu mevzuata göre yapılması gereken hususlardan biridir. Bu nedenle kullanılan araçların ve donanımların tamamı mevzuata uygun şekilde kullanılmaktadır.

Forklift Tamir Firmaları

Forklift tamir firmaları arasında ilk akla gelen firmamız ile araçlarınızın tamamı uygun şekilde tamir edilmektedir. 1 ton ile 10 ton arasında forklift tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca dizel ya da elektrikli tüm araçlarınızın tamir ve onarımı sizler için yerine getirilmektedir. Özellikle akü ve motor tamiri konusunda ilk akla gelen isimlerin başında firmamız gelmektedir.

 

Parça değişimi gerektiren her işlemde orijinal parça ile değişim yapılmaktadır. Özellikle motor ve batarya konusunda orijinal parça oldukça önem taşımaktadır. Bu sayede araçlarınız ilk günkü performansı ile hizmet etmeye devam etmektedir. Tonaj ve yakıt türüne göre gerekli işlemler sırası ile ve profesyonellik içerisinde yerine getirilmektedir. Araçlarınız ve sizler için en iyisini düşünen firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önem taşımaktadır.